Medienos dažymas

Home / Paslaugos / Medienos dažymas

Medieną dažome specialiomis pramoninėmis medienos gaminių dažymo staklėmis, skirtomis specialiai tiems dažams, kurie naudojami įmonėje.

Pramoniniu būdu mediena nudažoma vienodu sluoksniu, jam išdžiūvus dažomas kitas sluoksnis.
Lauko medienai dažyti siūlome specialius dažus: Aidol HK-Lasur ir Aidol Holzschutz-Creme.

Aidol HK-Lasur – apsauginė lazūra lauko medienai. Tai impregnantas ir dažai viename. Papildomas medienos gruntavimas naudojant Aidol HK-Lasur nereikalingas, nes tai „2 in 1″ – produktas, kuriame yra visapusiška medienos apsauga. Tai itin ilgaamžis produktas, apsaugantis medieną nuo kenkėjų bei žalingo aplinkos poveikio (drėgmės, UV spindulių). Naudojama lauko medienai: mediniams fasadams, stogų konstrukcijoms, langinėms ir balkonų turėklams, tvoroms, vartams, tiltams, laiptams; įvairioms medinėms pertvaroms.

Obliuotai medienai sunaudojama 200 – 250 ml/m2
Neobliuotai medienai sunaudojama 350 ml/m2

 

 

Aidol Holzschutz-Creme – tai unikalus medienos apsaugos kremas išorės naudojimui. Tai pirmoji medienos apsauga kremo pagrindu. Jis paprastas ir greitas apdirbimas vieninteliu užtepimu, bei giliai įsiskverbia, lengvai tolygiai pasiskirsto

Aidol Holzschutz-Creme yra kremas, o ne lazūra. Kremas nelaša, tad puikiai tinka darbams virš galvos. Produkto netgi nereikia išmaišyti – jis visiškai paruoštas naudojimui. Vienintelis sluoksnis ir mediena patikimai apsaugota (papildomai impregnuoti medienos nereikia). Produktas giliai įsiskverbia į medienos paviršių apsaugodamas ją nuo drėgmės, UV spindulių, mėlynavimo ir kitų pažeidimų. Puikiai tinka mediniams fasadams, stogams, pavėsinėms, sodo baldams, langinėms, tiltams ir kitoms medinėms konstrukcijoms.

Obliuotai medienai sunaudojama 200 – 250 ml/m2
Neobliuotai medienai sunaudojama 350 ml/m2